Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Airdancer

AIR DANCER, VLAJÍCÍ POSTAVIČKA

Air dancer reklamní poutače, vlající postavičky.

Reklamní nafukovací airdancery nahrazují nudné reklamní tabule a originálne zvýrazňují Vaši prodejnu, pobočku, autoservis, automyčku, obchodní zastoupení nebo sídlo firmy. Vlající postavička přitáhne pozornost a upozorní na Vás originálním způsobem. Výhodou airdancer poutačů je jednoduchá manipulace, design dle požadavku a mobilita. Vlající postavičku lze využívat dlouhodobě a obměňovat reklamní rukávec nebo odnímatelný banner dle aktuální nabídky, reklamy či kampaně.

Reklamní nafukovací air dancer poutače / vlající postavičky dodáváme s kompletním příslušenstvím. Barva, potisk, velikost, logo a design air dancer reklamy je volitelný dle požadavku zákazníka. Vyrábíme různé designy reklamních airdancerů ve výši od 2,5 - 8 metrů. Podle grafických podkladů připravíme 3D vizuál pro lepší představu o finálním produktu.

Reklamní 
nafukovací airdancer / vlající postavičky jsou vyrobeny ze speciální lehké PVC nylon textilie, odolné vůči povětrnostním podmínkám, s UV ošetřením proti vyblednutí barev. Manipulace je jednoduchá, instalaci zvládne 1 osoba...Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.