KONTAKTUJTE NÁS:

Tel1: +420 777 957 943

Tel2: +420 777 673 462

Tel3: +420 770 658 420

Mail1: info@reatek.cz

Mail2: obchod@reatek.cz

© 2019 by REATEK EUROPE, SE

Nafukovací atrakce REATEK - moderní design a profesionální zabezpečení služby

Hledáte jedinečné nafukovací hrady nebo reklamní skákací hrady a skákadla s unikátním designem k pronájmu na event nebo akci?

Vyberte si z naší široké nabídky pronájmu nafukovacích atrakcí, párty stanů, sportovních her a zábavních služeb- stáhněte si naše nejnovější nabídky a vyžádejte si kompletní ceníky. Naše atrakce splňují bezpečnostní normu EN 14960, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají vysokou kapacitu, min. 10 - 15 dětí na atrakci.

  • Pomůžeme vám s organizováním firemní akce ať už pro Vaše zaměstnance, obchodní partnery nebo zákazníky. Nabízíme Vám zpestření akce formou pronájmu nafukovacích atrakcí, které se postarají o zábavu návštěvníků. Zajišťujeme kompletní profesionální servis včetně dovozu atrakcí, jejich instalaci, technickou obsluhu i demontáž. Také Vám nabízíme telefonickou nebo mailovou konzultaci abychom Vám usnadnili výběr či poradili s výběrem atrakcí k pronájmu. Vyberte si veselé dětské atrakce na pronájem, atrakce pro starší děti nebo sportovní či soutěžní atrakce pro dospělé. Také Vám nabízíme jejich kombinace a zvýhodněné balíčky atrakcí k pronájmu.

  • Vyberte si balík atrakcí, který zapadne do Vašeho teambuilding programu a oživí kolektivní aktivity. S atrakcemi na pronájem kolektiv zažije množství zábavy, týmové spolupráce a společné pohybové aktivity, které zaručeně tým spojí. Také pronájem teambuilding atrakcí přinese množství nezapomenutelných zážitků všem účastníkům.

  • Speciálně pro potřeby obcí a agentur jsme navrhli výhodné balíky atrakcí k pronájmu, které akci oživí a návštěvníky zabaví. Vyberte si ze široké nabídky možnosti a variací atrakcí na pronájem vhodných pro veřejné akce pořádané obcí, agenturou, kulturním centrem nebo sdružením. Všechny naše atrakce k pronájmu mají certifikát bezpečnosti, jsou určeny pro profesionální využití a mají potřebnou kapacitu na akce pro širokou veřejnost. Pronájem atrakcí na hody, jarmarky, oslavy obce, výročí obce a jiné společenské akce pořádané obcí nebo agenturami od našeho týmu je ta správná volba.

  • Pokud hledáte pronájem originální a výrazné reklamy nebo atrakce na reklamní event, marketingové akce, promo akce, propagační akci, výstavu, doprovodný program, prezentační akci nebo pronájem reklamy na jinou reklamní událost, jste na správném místě. Využijte možnost pronájmu nafukovací reklamy, která je výrazná nadrozměrná a poutá už z dálky. Oslovte a zasáhněte cílovou skupinu efektivně a novým způsobem, který Vás odliší od konkurence. Slábnoucí vliv klasické reklamy je hlavní důvod proč malé a střední firmy využívají nové marketingové trendy jako pronájem atrakcí spojené s vytvářením dojmů a zážitků. Naše reklamní poutače, reklamní a atrakce na pronájem je možné obrandovať vaší reklamou. Zajistíme potisk vaší reklamy a její umístění na nafukovací reklamní bránu, vlající postavičky nebo reklamní atrakci.

  • Využijte pronájem atrakcí sportovních, soutěžních, dětských nebo adrenalinových atrakcí pro účely moderního marketingu. Pronájem atrakcí jako nový marektingový, reklamní nástroj pro získání zákazníkova a vytvoření pozitivních emocí, zážitků a dojmů spojených se značkou, produktem nebo službou.

Zajišťujeme profesionální servis pronájmu atrakcí / skákacích hradů, soutěží pro děti, skluzavek, sportovních her pro všechny věkové kategorie / na akce a události obce včetně dovozu atrakce, instalace, technického dozoru a demontáže.