Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Eventové iglů

NAFUKOVACÍ EVENTOVÉ IGLŮ

Nafukovací iglů stan

Nafukovací iglů stany jsou speciálně navrženy jako rychlý a jednoduchý způsob, jak propagovat a zajistit svou akci a akce za každého počasí na libovolném místě. Nafukovací eventové iglů jsou ideální pro hudební akce, prezentaci výrobků, ochutnávky, výstavy a zaváděcí promo akce produktů. Nafukovací iglů je rozměrům neomezené, překryje posezení, jeviště či různé zóny dle potřeb zákazníka, které chce mít uvnitř iglů rozmístěny.

Iglů, nafukovací iglů stan se vyrábí ve dvou typových variantách - hladce zdicí nebo členité složení ze vzduchových komor. V ceně eventového iglů je zahrnut kompresor / kompresory, manuál a sada pro rychlé opravy.

Zákazník si může kromě velikostních provedení vybrat, barevné provedení iglů stanu, grafickou potisk, cenové provedení dle použitého materiálu (podle hustoty výrobního materiálu, vyšší hustota materiálu = vyšší cena = vyšší odolnost, nátrhová pevnost a životnost, rozvrhnout si umístění vstupů, jejich velikost a počet. Rovněž je možné na stěny nafukovacího iglů stanu aplikovat odnímatelné bannery různých velikostí řešeno praktickým velcro systémem.

V případě zájmu nás kontaktujte pro cenovou kalkulaci iglů stanu dle Vašeho požadovaného rozměru, kterou Vám odešleme obratem. Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.