Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Eventové stany

NAFUKOVACÍ EVENTOVÉ STANY

Nafukovací stany na eventy a akce

Jednoduchá manipulace, snadné skladování, mobilita, kvalita, originalita a spokojenost zákazníka jsou hlavní rysy všech našich reklamních nafukovacích stanů.

Eventové nafukovací reklamní stany jsou dodávány s kompletním příslušenstvím - kompresor, přenosná taška a manuál.

Nafukovací eventové stany vyrábíme v různých barevných provedeních, barevných kombinacích střechy, bočnic, odnímatelné bočnice, individuální branding (digitální potisk, design pvrků), efektivní řešení odnímatelných - velcro systém výměnných bannerů umístěných na bočnicích, střeše nebo sloupech.

Podle potřeb zákazníka vyrábíme cenově výhodné provedení eventových, promo nafukovacích stanů v libovolném barevném provedení PVC nylonu, materiál odolný vůči povětrnostním podmínkám, UV odolný, s vysokou nátrhovou pevností.

Stejně vyrábíme vysoce profesionální provedení eventových nafukovacích stanů z materiálu D-texu (550g/m2, dvojitý PVC zátěr, zhrubený PVC materiál s dlouhou životností, protihořlavý, UV odolný, odolný vůči povětrnostním podmínkám) určený na atraktivní celodigitálnou potisk dle grafické požadavky zákazníka. Zaručený profesionální vzhled.

Designové prvky eventových stanů jsou neomezené a zákazník si může dát vyrobit kromě standardních modelů nafukovacích stanů i speciální model podle vlastního návrhu a designuNabízíme výrobní flexibilitu, rychlou dodací lhůtu 12 -15 prac.dnů a spolehlivé prezentační nafukovací stany.

Kontaktujte nás pro cenovou kalkulaci nebo aktuální ceník standardních modelů stanů, který Vám odešleme obratem. 

MOBILNÍ PŘEKRYTÍ

Nafukovací přístřešky

Nafukovací překrytí lze snadno a rychle instalovat buď na stage, jevišti, platformě nebo přímo na zemi, instalaci zvládne i 1 osoba. Pro rychlou instalaci 2 -3 osoby podle velikosti překrytí. Nafukovací přístřešky jsou dostupné v šířce od 3m do 15m v různých barvách, kombinacích barev, s digitálním potiskem nebo s úpravou velcro na umisťování výměnných reklamních bannerů.

Výhodou nafukovacích překrytí, přístřešků je že jsou estetické a poutavé. Stejně profesionálně plní ochranu proti nepříznivému počasí a v případě nečekané změny počasí jsou hned k dispozici jako dočasné překrytí. Složené jsou nenáročné na přepravu.

Oblíbenost a poptávka po mobilních nafukovacích přístřešcích roste vzhledem k množství organizovaných akcí. Nafukovací přístřešky využívá televize při filmových pracích, výstaviště, roadshow organizátoři, open air divadla, školy, organizátoři koncertů, festivalů či soukromých akcí.

Mobilní přístřešky pro stage, pódia a jeviště nebo na zem jsou vyrobeny z kvalitního materiálu PVC tarpaulin s vysokou hustotou, odolností vůči povětrnostním podmínkám, s nátrhovou pevností, UV ošetření pro stabilitu materiálu a protihorľavou úpravou materiálu.Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.