Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Klasické stany

NAFUKOVACÍ STANY

Nafukovací klasické stany - s 4-6-8 nohama

Jednoduchá manipulace, snadné skladování, mobilita, kvalita, originalita a spokojenost zákazníka jsou hlavní rysy všech klasických reklamních stanů REATEK.

Klasické nafukovací reklamní stany jsou dodávány s kompletním příslušenstvím - kompresor, přenosná taška, manuál a 2 roky záruční servis.

Nafukovací stany, vyrábíme dle požadavků zákazníka: barva, barevná kombinace, potisk, velcro systém na odnímatelné / výměnné reklamní bannery, branding, loga či jiné požadavky. Stejně nafukovaci stan i velikostně přizpůsobíme potřebám zákazníka.

Klasické promo stany mohou být od velikostí 4x4m do 10x10m. Nafukovací stany se dají použít do interiéru, na výstaviště, promo akce do obchodních domů, stejně do exteriéru na veřejné marketigové a prodejní účely.

Nafukovací stan je víceúčelový reklamní nosič a poutač, který díky dlouhé životnosti poslouží na hodně firemních a prodejních akcích. Dle preferenci zákazníka vyrábíme cenově výhodné provedení eventových, promo nafukovacích stanů v libovolném barevném provedení. Stejně vyrábíme vysoce profesionální provedení eventových nafukovacích stanů z materiálu PVC D-texu (550g/m2, zhrubený materiál s dlouhou životností, protihořlavý, UV odolný, odolný vůči povětrnostním podmínkám) určený na atraktivní celodigitální potisk dle grafické požadavky zákazníka. Zaručený profesionální vzhled.

Designové prvky eventových stanů jsou neomezené a zákazník si může dát vyrobit kromě standardních modelů nafukovacích stanů i speciální model podle vlastního návrhu a designu.

Nabízíme výrobní flexibilitu, rychlou dodací lhůtu a spolehlivé prezentační nafukovací stany.

Kontaktujte nás pro cenovou kalkulaci nebo aktuální ceník standardních modelů stanů, který Vám odešleme obratem.Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.