top of page

NAFUKOVACÍ 

REKLAMA

Výroba nafukovacích reklam pro firmy, značky a podnikatele ...


Zajišťujeme výrobu širokého sortimentu nafukovací reklamy, nafukovacích reklamních poutačů a reklamních nafukovacích produktů. V našem portfoliu produktů najdete nafukovací reklamní nosiče různých designů, velikostí, zakázkových provedení s brandingem a tiskem podle požadavků. Nabízíme efektivní marketingové řešení v podobě nafukovací reklamy standardních tvarů a designů, i zakázkovou výrobu.

 

Nafukovadla značky REATEK jsou dodávány se zárukou 3 roky, ke které se zároveň váže záruční i pozáruční servis. Rovněž produkty dodáváme s certifikací materiálů: TUV, CE, SGS, DIN. Ověřené výrobní mateirály PVC D-Tex / PVC vinyl / PVC nylon používané ve výrobě mají vysokou nátrhovou pevnost, speciální ošetření pro ohnivzdornost a nepromokavost a jsou v souladu s hygienickými předpisy.

 

Zkušenosti, reference a spolupráce s obchodními partnery mezi, které patří: malé i střední firmy, výrobní společnosti, podnikatelé, eventové agentury, pronajímatelé, reklamní agentury, penziony, hotely, rekreační zařízení, sportovní areály, kavárny, obchodní centra, obce, města, politické strany, hnutí, centra volného času a občanská sdružení nám umožnily naše nafukovací reklamní poutače zdokonalit a design tak, aby zvládly intenzivní využívání, sloužily zákazníkům dlouhodobě a pomáhaly jim v úspěšném naplňují marketingových cílů.

 

Naše nafukovací reklamy pomáhají našim obchodním partnerům v marketingových a obchodních úspěších:

Při prezentaci a propagaci - zvýrazňování jedinečnosti - Posílení dobrého jména a značky - Získávaní cílových potenciálních zákazníků -  Marketingových nebo sponzoring eventech - Strategicky investovat do marketingových nástrojů 

bottom of page