Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Nafukovací Billboardy

NAFUKOVACÍ BILLBOARD

Nafukovací reklamní billboard

Reklamní nafukovací billboardy nahrazují nudné reklamní tabule, billboardy a originálním způsobem zajišťují reklamu pro Vaši společnost, firmu, značku, produkt nebo službu. Svou barevností zaujmou a tím, že je lze snadno přemísťovat, můžete mít reklamu pokaždé na jiném místě. Nafukovací billboard můžete využívat celoročně.

Velcro systém - řešení výměnných bannerů umožňuje měnit reklamní banner dle aktuální nabídky, reklamy a marketingové kampaně. Nafukovací billboardy jsou dodávány s kompletním příslušenstvím - kompresor, přenosná taška, lana a manuál.

Nafukovací billboardy vyrábíme ve standardních rozměrech ale zajišťujeme i zakázkovou výrobu dle požadavků našich klientů jako je barva, design, rozměr, potisk rámu a pod.

Základní velikosti nafukovacích billboardů se pohybují od malých rozměrů 5 x 4 m vhodný i do interiéru např. na výstavy, veletrhy nebo velký rozměr billboard 10 x 8 m vhodný do exteriéru.

Nafukovací billboard představuje moderní formu mobilní reklamy, protože je přenosná, flexibilní (lze vyměňovat reklamní banner), víceúčelová, celoroční a vhodná na různé akce,  výstavy, festivaly, nebo příležitosti jako uvedení nového výrobku na trh, zlevněné nabídky, otevření prodejny, výprodej a podobně.Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.