Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Nafukovací Hrady

NAFUKOVACÍ HRAD / SKÁKACÍ HRAD

Prodej a výroba nafukovacích hradů na zakázku dle normy EN14960


Naše společnost zajišťuje prodej a výrobu nafukovacích skákacích hradů. V nabídce máme přibližně 70 - 100 standardních vzorů nafukovacích hradů, které svým designem i zpracováním uspokojí potřeby každého zákazníka.

Rovněž zajistíme výrobu nafukovacího hradu podle specifikací, rozměrů a požadavků klienta s dodací lhůtou již od 12-15 pracovních dnů.

Všechny naše skákací nafukovací hrady splňují EU bezpečnostní normy EN 14960
, jsou 2-3 krát prošité, se zhrubenou podlahou, atrakce jsou vyráběny z kvalitního materiálu s vysokou nátrhovou pevností, odolností vůči UV záření, který zaručuje dlouhou životnost atrakce.

Zajistíme výrobu skákacích hradů dle požadavku zákazníka včetně velikostního provedení, barev, barevné kombinace, potisky nebo designu maskota či korporátním brandigem. Součástí dodávky každého nafukovadla je 950 W, 1100 W nebo 1500 W kompresor v závislosti na velikosti nafukovadla, přepravní PVC vak, manuál a záruční servis 2 roky.

Nafukovací hrad - skákací hrad patří mezi nejznámější zábavní atrakce a také patří mezi nejoblíbenější atrakce pro děti a neměl by chybět na žádné akci pro děti. U nás najdete široký sortiment skákacích hradů v různých designech, velikostech a provedeních např.. provedení kombo - kombinace nafukovacího hradu se skluzavkou.Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.