Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Nafukovací Kombo

NAFUKOVACÍ KOMBO

Nafukovací, skákací hrad, prolézačka, překážky a skluzavka v jedné atrakci dle normy EN14960

Zajišťujeme prodej a výrobu nafukovacího komba - nafukovacího skákadla, prolézačky, překážek a nafukovací skluzavky v jedné atrakci dle normy EN 14960.

V nabídce máme přibližně 50 vzorů nafukovacích skákacích komb, které svým designem i zpracováním uspokojí potřeby každého zákazníka. Rovněž zajistíme výrobu nafukovacího komba podle specifikací, rozměrů a požadavků klienta s dodací lhůtou již od 12-15 pracovních dnů.

Skákací nafukovací kombo od nás: bezkonkurenční cena, flexibilita a rychlá návratnost investice.

Všechny naše skákací nafukovací komba splňují EU normy, zajistíme dle požadavku zákazníka v jakýchkoli rozměrech, barevném provedení, s potiskem nebo designem maskota, korporátním brandigem a pod. Součástí dodávky každého nafukovadla je 950 W, 1100 W nebo 1500 W kompresor, podle velikosti nafukovadla, přepravní PVC vak, manuál a záruční servis 2 roky.

Nabízíme nafukovací komba za bezkonkurenční ceny, ve vysoké kvalitě s dlouhou životností. Atrakce jsou 2-3 krát prošité, se zhrubenou podlahou, atrakce jsou vyráběny z 0,55 mm PVC D-Texu - materiál s vysokou nátrhovou pevností, odolností vůči UV záření, který zaručuje dlouhou životnost atrakce.Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.