Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Oblouky / Brány

NAFUKOVACÍ OBLOUKY A BRÁNY 

Nafukovací reklamní oblouky, nafukovací reklamní brány.

Nafukovací brána / nafukovací oblouk je populární reklammní poutač - vhodný na sportovní akce, výstavy, veletrhy, promoakce, sponzorské akce, uvádění nových produktů na trh, firemní akce, společenské akce, kulturní akce nebo koncerty s účelem zviditelnění a zvýšení povědomí o firmě a značce produktu nebo služby.

Reklamní nafukovací oblouky vyrábíme v různých barevných provedeních, barevných kombinacích, s individuálním brandingem (digitální potisk, design prvků, loga) a praktickým velcro systémem, který umožňuje reklamní bannery na oblouku vyměňovat.

Podle potřeb zákazníka vyrábíme cenově výhodné provedení eventových nafukovacích oblouků v libovolném barevném provedení PVC nylon, materiál odolný vůči povětrnostním podmínkám, UV odolný + protihořlavá úprava, s vysokou nátrhovou pevností.

Stejně vyrábíme vysoce profesionální provedení nafukovací oblouky a brány z materiálu PVC D-texu (550g/m2, zhrubený materiál s dlouhou životností, dvojitým PVC zátěrem, protihořlavý, UV odolný, odolný vůči povětrnostním podmínkám) určený na atraktivní celodigitální potisk dle grafické požadavky zákazníka. Zaručený profesionální vzhled.

Designové prvky nafukovacích oblouků jsou neomezené a zákazník si může dát vyrobit kromě standardních modelů nafukovacích oblouků i speciální model podle vlastního návrhu a designu.

Nabízíme výrobní flexibilitu, rychlou dodací lhůtu 12 - 15 prac.dn
ů a spolehlivé spracování.

Kontaktujte nás pro cenovou kalkulaci nebo aktuální ceník, který Vám odešleme obratem.
Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.