Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Nafukovací Obrazovky

NAFUKOVACÍ OBRAZOVKY

Nafukovací promítací plátno - nafukovací obrazovka

Nafukovací obrazovky, mobilní kino s projekčním plátnem vyrábíme ve 3-5 základních rozměrech.Nafukovací obrazovka se skládá z nafukovacího PVC rámu, na kterém je napnut profesionální promítací banner, plátno. Rozměr plátna splňuje standard 4:3 čímž vytváří rozměr obrazovky příznivý pro lidské oko.

Stabilita rámu je zajištěna kotvícím systémem a pevnost rámu zajišťuje nízkohlučný ventilátor, který udržuje v rámu vysoký tlak. Výhodami obrazovky jsou mobilita, jednoduchá instalace a nenáročnost na přepravu, skladování nebo údržbu.


Nafukovací obrazovky, nafukovací promítací plátna dodáváme s kompletním příslušenstvím - nafukovací PVC rám z PVC D-texu 0,55 mm, vzduchotěsné provedení z 0,60 mm PVC D-texu, 1x promítací plátno, nízkohlučný kompresor 950 W při provedení s napojením na kompresor, přenosný / úložný vak a manuál.


Nafukovací obrazovka je vhodná na různé eventy, akce, možnost aplikovat systém Velcro - odnímatelné reklamní bannery na nafukovací rám obrazovky, jednoduchá manipulace a skladování.Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.