Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Nafukovací Sloupy

REKLAMNÍ NAFUKOVACÍ SLOUPY

Nafukovací sloupy již od 2m výšky

Reklamní sloupy nahrazují nudné reklamní tabule, billboardy a originálním způsobem zabezpečují reklamu pro Vaši firmu, značku, prodejnu, pobočku, autoservis, automyčku, obchodní či zábavní centrum nebo penzion.

Nafukovací reklamní sloup svou barevností přitáhne pozornost a upozorní na Váš provoz a nabídku originálním způsobem. Výhodou je jednoduchá manipulace, celoroční využití a mobilita. Reklamní nafukovací sloup lze umísťovat pokaždé na jiné místo, také můžete na něm měnit reklamní banner podle aktuální reklamní kampaně a nabídky. Na reklamní sloup lze upevnit jeden hlavní banner nebo 2 bannery, na každou polovinu jiný.

Reklamní nafukovací sloupy dodáváme s kompletním příslušenstvím. Barva, potisk, velikost je volitelná dle požadavku zákazníka. Vyrábíme různé velikosti reklamních sloupů ve výšce od 2,5 - 10 metrů. Velcro systém - řešení výměnných bannerů, které umožňuje využívat reklamní sloup na všechny kampaně, stačí pouze vyměnit reklamní bannery.

Reklamní nafukovací sloupy jsou vyrobeny z PVC D-Texu 0,45 mm, kvalitní materiál s certifikací odolný vůči povětrnostním podmínkám, s UV ošetřením proti vyblednutí barev. Manipulace je jednoduchá a instalaci zvládne 1 osoba při velikosti do 4-5m, výšší reklamní sloupy vyžadují 2 osoby na zprovoznění.Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.