Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Překážkové Nafukovadla

NAFUKOVACÍ PŘEKÁŽKOVÉ DRÁHY / TUNELY

Nafukovací skluzavka, prolézačka, překážková dráha a skákadlo v 1 dle EN14960

Nafukovací překážková dráha splňuje požadavky nejnáročnějších zákazníků ohledně komplexnosti využití nafukovadla. V zábavním nafukovacím centru se nachází nafukovací skluzavka, nafukovací prolézačky, překážková dráha a zároveň je centrum jedno maxi skákadlo. Využití nafukovací překážkové dráhy je všestranné.

Zajišťujeme prodej a výrobu nafukovacích překážkových a sportovních drah. V nabídce máme přibližně 15 vzorových nafukovacích drah, které svým designem i zpracováním splní očekávání i nejnáročnějšího zákazníka. Rovněž zajišťujeme výrobu nafukovací dráhy podle specifikací, rozměrů a požadavků klienta s dodací lhůtou již od 12-15 pracovních dnů.

Všechny naše nafukovací sportovní dráhy splňují EU normy - EN 14960, jsou 2-3 krát prošité, se zhrubenou podlahou, atrakce jsou vyráběny z 0,55 mm PVC D-Texu - materiál s vysokou nátrhovou pevností, odolností vůči UV záření, který zaručuje dlouhou životnost atrakce. Součástí dodávky zábavní nafukovací dráhy je samozřejmě 1100 W kompresor, přepravní PVC vak a sada na drobné opravy.

Nafukovací překážková dráha od nás: bezkonkurenční cena, flexibilita a rychlá návratnost investice.Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.