KONTAKTUJTE NÁS:

Tel1: +420 777 957 943

Tel2: +420 777 673 462

Tel3: +420 770 658 420

Mail1: info@reatek.cz

Mail2: obchod@reatek.cz

© 2019 by REATEK EUROPE, SE

Nafukovací sportovní atrakce REATEK - zábava, hra a profesionální zabezpečení služby

Hledáte jedinečné nafukovací sportovní atrakce s unikátním designem k pronájmu na event nebo akci?

Vyberte si z naší široké nabídky pronájmu nafukovacích atrakcí, párty stanů, sportovních her a zábavních služeb- stáhněte si naše nejnovější nabídky a vyžádejte si kompletní ceníky. Naše atrakce splňují bezpečnostní normu EN 14960, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají vysokou kapacitu, min. 10 - 15 dětí na atrakci.

​Pokud pořádáte sportovní den, máme pro Vás zábavu, na kterou bude každý vzpomínat. Vyberte si balík sportovních atrakcí k pronájmu, který oživí vaše akci a účastníkům přinese množství nezapomenutelných zážitků. Balíky sportovních atrakcí na pronájem jsou vhodné pro všechny věkové kategorie od dětí, přes teenagery a stejně tak pro dospělé. Odvažte se a Zasportujte si originálním způsobem na nafukovacích atrakcích, které jsou maximálně bezpečné a mimořádně zábavné. Využijte sportovní nafukovací atrakce k pronájmu a zaručeně Váš sportovní den bude jedinečný.

Zajišťujeme profesionální servis pronájmu atrakcí / skákacích hradů, soutěží pro děti, skluzavek, sportovních her pro všechny věkové kategorie / na akce, eventy a akce - včetně dovozu atrakce, instalace, technického dozoru a demontáže.