NAFUKOVACÍ REKLAMA / ATRAKCE REATEKTM 

"Nepřehlédnutelná a originální - výroba na zakázku, 100% kvalita a servis"

 

Naše společnost zajišťuje zakázkovou výrobu všech typů nafukovací reklamy a atrakcí pod značkou REATEK Inflatables - kontaktujte nás kdykoliv ohledně profesionální konzultace a návrhu vhodného řešení pro Vás.

Nafukovací reklama a reklamní nafukovadla jsou spolehlivý způsob jak oslovit největší množství potenciálních zákazníků, jak dostat logo firmy do povědomí veřejnosti, propagovat značku a dát o sobě, svém výrobku či službě vědět.

Naše společnost se zabývá zakázkovou výrobou a pronájmem nafukovací reklamy, reklamních poutačů a atrakcí na klíč.

Efektivní investice a účinný marketing Nafukovací reklama a reklamní nafukovadla představují efektivní marketingové řešení vhodné na všechny akce, veřejné a společenské události, před firmu, na budovy, do prodejních prostor nebo jako reklamní předmět. Výhodou je jednoduchá manipulace a mobilita.

 Originalita

- moderní design, barevné provedení, různé tvary, velikosti a vzory.

Nepřehlédnutelnost

- upoutá pozornost, ověřený způsob jak si Vás všichni všimnou.

Jednoduchá manipulace

- nenáročné postavení a složení.

Mobilita, variabilita a dlouhá životnost

- bez problémů převezete na všechny Vaše akce letos, příští rok nebo o 5 let, loga a nápisy můžete snadno obměňovat podle konkrétní akce.

Vyrobíme pro Vás: Nafukovací reklamní stan, reklamní brána, reklamní oblouk, nafukovací banner, obrazovky, reklamní svítící sloup, vlající postavičky, vánoční nafukovadla, a mnoho jiných reklamních nafukovadel dle Vašeho zadání / našich doporučení ...Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.