Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Sportovní nafukovadla

SPORTOVNÍ NAFUKOVACÍ ATRAKCE 

Teambuildingové a sportovní nafukovací atrakce najdete


Zábavné sportovní atrakce pro děti a dospělé patří mezi oblíbené a vyhledávané aktivity na sportovní dny, firemní akce, teambuildingy, MDD, dětské akce, festivaly, a jiné akce. Zajišťujeme prodej a výrobu profesionálních nafukovacích skákacích center, pirátských nafukovacích lodí, nafukovacích lezeckých stěn, nafukovacích labyrintů, zorbingu, aquazorbingu a jiných sportovních atrakcí.

Také dodáváme teambuildingové atrakce jako jsou nafukovací sumo, gladiátorský ring, rodeo býk a boxerský ring s maxi rukavicemi.

V nabídce máme přes 250 standardních vzorů nafukovacích teambuildingových a sportovních atrakcí, které svým designem i zpracováním uspokojí potřeby každého zákazníka. Rovněž zajistíme výrobu nafukovacího ringu, lezecké věže, fotbalové branky podle specifikací, rozměrů a požadavků klienta s dodací lhůtou již od 12-15 pracovních dnů.

Sportovní nafukovací atrakce splňují EU normy, jsou 2-3 krát prošité, se zhrubenou podlahou, atrakce jsou vyráběny z 0,55 mm PVC D-Tex- materiál s vysokou nátrhovou pevností, odolností vůči UV záření, který zaručuje dlouhou životnost atrakce. Výrobu sportovních a teambuildingových atrakcí zajistíme dle požadavku zákazníka v jakýchkoli rozměrech, barevném provedení, s potiskem nebo designem maskota, korporátním brandigem a pod. Součástí dodávky každého nafukovadla je 950 W, 1100 W nebo 1500 W kompresor, podle velikosti nafukovadla, přepravní PVC vak, manuál a záruční servis 2 roky.

Mezi nejoblíbenější sportovně-zábavné atrakce patří soutěžní fotbalové branky, rodeo býk, sumo nebo horolezecká nafukovací stěna.Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.