Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Stanové domy

STANOVÉ DOMY / NAFUKOVACÍ PÁRTY STANY

Nafukovací stanové domy a párty stany

Nafukovací domy přinášejí flexibilní řešení pro všechny typy firemních akcí, prezentací nových produktů, výstavy, festivaly, koncerty a večírky. Nafukovací domy zajistí úspěch Vaší akce v každém počasí a vytvoří nezapomenutelnou atmosféru.

Nafukovací domy
na rozdíl od klasických párty stanů představují atraktivnější řešení díky možnosti navrhnout si vlastní design, tvar, barvu či kombinaci barev, aplikovat potisk či velcro řešení na umisťování výměnných reklamních bannerů.

Modulární systém nafukovacích domů umožňuje rozvrhnout prostor na míru dle požadavku. Nafukovací dům je lehký a méně objemný, proto je jednodušší a efektivní na přepravu, plus doba instalace je krátká. Nafukovací dům má izolační vlastnosti díky stěnové dutině a proudění vzduchu - čím udržuje teplo uvnitř a chlad venku, a v létě zase naopak.

Uvnitř nafukovacího domu lze aplikovat osvětlení, posezení, pódium, parket a jiné prvky podle eventu či společenské akce.


V případě zájmu nás kontaktujte pro cenovou kalkulaci nafukovacích domů dle Vašeho požadovaného rozměru, kterou Vám odešleme obratem.

 Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.