Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Svítící Sloupy

SVÍTÍCÍ NAFUKOVACÍ SLOUPY A KUŽELY

Svítící sloupy, kužely a jiné svítící dekorace 

Svítící nafukovací reklama - svítící nafukovací sloupy, kužely, hvězdy a balóny jsou dodávány s kompletním příslušenstvím - kompresor, přenosná úložná taška a manuál. Umístění těchto nafukovacích dekorací a poutačů je ideální na večerní společenské akce, při slavnostních zahájeních, na plesy, výstavy, představení, koncerty, do galerií ...

Svítící nafukovací reklama - svítící nafukovací sloupy, kužely, hvězdy a balóny vyrábíme podle specifických požadavků klientů, jestli to je barevné provedení, velikost, potisk, loga, tvar a jiné. Svítící reklama - svítící nafukovací sloupy, kužely, hvězdy a balóny jsou vyráběny v jakýchkoli požadovaných rozměrech.

Svítící nafukovací reklama - svítící nafukovací sloupy, kužely, hvězdy a balóny jsou originální nafukovací reklama, která poslouží nejen pro zvýraznění značky, firmy, produktu ale i na dekorační a estetické účely. Za pomoci nafukovacích svítících dekorací dokážete navodit ve večerních hodinách na každém místě příjemnou atmosféru.Novinka, nejmodernější poutače se zabudovaným vnitřním kompresorem a LED podsvícením. 

 

 Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.