Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Vodní fotbal

VODNÍ FOTBAL - BUNGEE FOTBAL - TYČOVÝ FOTBAL

1.třídní nafukovací fotbalové hřiště - basketbalové - volejbalové

Dodáváme profesionální nafukovací hřiště určené na hru vodní fotbal, bungee fotbal, lidský stolní fotbal, volejbal a basketbal. Nafukovací hřiště jsou určeny pro komerční a profesionální využití a vyrábějí se podle požadavků zákazníka: barva, barevná kombinace, potisk, celodigitálny branding, velcro systém odnímatelných bannerů, které se dají měnit, velikost nafukovacího hřiště a jiné.

V ceně je zahrnutý kompresor, přenosný / úložný vak, manuál a 2-letý záruční servis. Stejně zajišťujeme i pozáruční servis nebo opravy.

Nafukovací hřiště jsou multifunkční protože si zákazník může vybrat na jaké sporty mají být hřiště přizpůsobeny. Vyrábějí se kombinace vodního fotbalu, s bungee fotbalem (hřiště obsahuje upevnění a bungee lana), lidský stolní fotbal (+ hrací tyče a upevnění), volejbal (+ volejbalová síť, upevnění), basketbal (+ basketbalové koše) a odnímatelná podlaha, která umožňuje mokré i suché provedení hry podle počasí nebo preferenci hráčů. Na obvodový rám lze upevňovat výměnné, odnímatelné reklamní bannery partnerů, sponzorů nebo reklamu firem, produktů nebo služeb.

Vodní - bungee - tyčový fotbal a jejich kombinace se standardně vyrábějí ve velikostech 12x6m, 15x7,5m nebo 18x8m. Výška branky je 2m. Atrakce je vhodná pro hráče od 6 do X let. Počet hráčů je od 3-7 hráčů / 1 tým podle velikosti hřiště, proti sobě vždy hrají 2 tými.

Vodní fotbal, bungee fotbal, tyčový fotbal nebo vodní volejbal s basketbalem patří mezi vyhledávané a oblíbené letní atrakce na koupalištích, letních rekreačních střediscích, penzionech, sportovištích nebo na firemních dnech, teambuilding, sportovních akcích a podobně. Sportovní atrakce Vodní fotbal, bungee fotbal, tyčový fotbal a jejich kombinace jsou řešeny tak, aby byly mobilní a dali se podle potřeb snadno přepravovat a skladovat.Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.