Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Výroba Na Klíč

VÝROBA NA KLÍČ - ZÁKAZKOVÁ VÝROBA ATRAKCÍ

Prodej a výroba nafukovacích hradů, skluzavek a jiných atrakcí na zakázku dle EN14960

Naše společnost zajišťuje prodej a výrobu nafukovacích skákacích atrakcí. V nabídce máme přibližně 200 - 300 standardních vzorů nafukovacích atrakcí, které svým designem i zpracováním uspokojí potřeby každého zákazníka. Rovněž zajistíme výrobu dětské nebo sportovní atrakce podle specifikací, rozměrů a požadavků klienta s dodací lhůtou již od 12-15 pracovních dnů.

Všechny naše skákací nafukovací atrakce splňují EU normy EN 14960, jsou 2-3 krát prošité, se zhrubenou podlahou, atrakce jsou vyráběny z 0,55 mm PVC D-texu - materiál s vysokou nátrhovou pevností, odolností vůči UV záření, který zaručuje dlouhou životnost atrakce.

Zajistíme výrobu skákacích atrakcí dle požadavku zákazníka včetně velikostního provedení, barev, barevné kombinace, potisky nebo designu maskota či korporátním brandigem. Součástí dodávky každého nafukovadla je 950 W, 1100 W nebo 1500 W kompresor v závislosti na velikosti nafukovadla, přepravní PVC vak, manuál a záruční servis 2 roky.

Nafukovací atrakce patří mezi nejpoužívanější a nejvyhledávanější formy zábavy, protože oslovují všechny věkové kategorie. U nás najdete široký sortiment zábavných atrakcí s různým designem, barvách, určených na hru pro děti, zábavu pro mládež nebo sportovní aktivity pro dospělé.

 Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.