KONTAKTUJTE NÁS:

Tel1: +420 777 957 943

Tel2: +420 777 673 462

Tel3: +420 770 658 420

Mail1: info@reatek.cz

Mail2: obchod@reatek.cz

© 2019 by REATEK EUROPE, SE

Nafukovací atrakce REATEK - moderní design a profesionální zabezpečení služby

Hledáte jedinečné nafukovací hrady nebo reklamní skákací hrady a skákadla s unikátním designem k pronájmu na event nebo akci?

Vyberte si z naší široké nabídky pronájmu nafukovacích atrakcí, párty stanů, sportovních her a zábavních služeb- stáhněte si naše nejnovější nabídky a vyžádejte si kompletní ceníky. Naše atrakce splňují bezpečnostní normu EN 14960, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a mají vysokou kapacitu, min. 10 - 15 dětí na atrakci.

Speciálně pro potřeby obcí a agentur jsme navrhli výhodné balíky atrakcí k pronájmu, které akci oživí a návštěvníky zabaví. Vyberte si ze široké nabídky možnosti a variací atrakcí na pronájem vhodných pro veřejné akce pořádané obcí, agenturou, kulturním centrem nebo sdružením. Všechny naše atrakce k pronájmu mají certifikát bezpečnosti, jsou určeny pro profesionální využití a mají potřebnou kapacitu na akce pro širokou veřejnost. Pronájem atrakcí na hody, jarmarky, oslavy obce, výročí obce a jiné společenské akce pořádané obcí nebo agenturami od našeho týmu je ta správná volba.

Zajišťujeme profesionální servis pronájmu atrakcí / skákacích hradů, soutěží pro děti, skluzavek, sportovních her pro všechny věkové kategorie / na akce a události obce včetně dovozu atrakce, instalace, technického dozoru a demontáže.