Brožúra

Pozrite si aktuálnu ponuku produktov.

Kalkulácia

Spravíme Vám cenu podľa požiadaviek.

Zorby / Bodyzorby

BODYZORBING & ZORBING 

Bodyzorbing a Zorb koule

Úplně jiný styl a odlišná zábava ve srovnání se zorbingem: Body zorbing umožňuje hrát spoustu her, protože nohy soutěžících jsou volné takže mohou běhat, skákat, závodit, padat, kutálet se, narážet, hrát fotbal, kopat do branky či závodit ke cíli . Body zorbing je sportovní atrakce s širšími možnostmi činností protože soutěžící mohou hrát různé hry, zápasit, závodit či hrát fotbal. Stačí si jen nafouknutý bodyzorb navléct přes hlavu a ramena, připevnit ho šlemi o ramena a hra může začít.

Mezi oblíbené body Zorb hry patří například bodyzorbing fotbal, štafety, bodyzorbing sumo, závod k cíli nebo klasické body zorbing honičky. Všechny body zorbing hry mohou hrát dospělý i děti, jsou vhodné na sportovní dny, firemní hry, teambuildingy, oslavy, narozeninové oslavy a pod.

Zorbing

Zorbing - zorbova koule, je výbornou adrenalinovou atrakcí, která vznikla před nekolika lety na Novém Zélandu. Jde o obrovskou nafukovací "kouli v kouli" o průměru 2,5 metru. Zorb se spouští dolů svahem. Po jejím roztočení zažije uvnitř účastník neopakovatelný zážitek. Zorb dosahuje rychlost 50 km / h a jeho zastavení probíhá na rovince pod svahem. Zorbuje se obvykle na travnatém kopci, louce bez překážek s dojezdem na rovince, případně v proti svahu .. místo musí mít bezpečný terén s vhodným dojezdem bez ostrých částí.

 

  

 Copyright 2012 -

REATEK,s.r.o.

created by

IGMR.