top of page

PRÉMIOVÉ ATRAKCE, KTERÉ POSUNOU VÁŠ BIZNIS VÝŠ!

Dodáváme a vyrábíme na zákazku nafukovací atrakce i reklamy vytvářené z DIN certifikovaných materiálů, které kompletně splňují EN-14960 bezpečnostní normu povinní pro všechny komerční převázkové atrakce - již do 15 pracovních dní.

Naše atrakce přinášejí radost, zábavu a zážitek, který sa stane úspěchem vašeho podnikání!

Vyberte si ze široké nabídky nafukovacích atrakcí, zábavných atrakcí, sportových atrakcí, atrakcí pro děti i dospělé:

  • KVALITA a originalita - záruka nejlepší ceny atrakcí

  • RYCHLÝ záruční i pozáruční servis 

  • RYCHLÁ dodací doba 15 - 18 pracovních dnů

  • ZÁRUKA na vybrané produkty až 36 měsíců 

Každá nabízená nafukovací atrakce je udělaná z kvalitního, DIN certifikovaného materiálu 0,55mm PVC D-Tex PLATO, s vysokou nátrhovou pevností 2100N/5cm, hustotou 610 g/ m2 a odolností vůči teplotám od -30°C do+70°C .

D-Tex = profesionální PES materiál s dvojitým PVC záterem z obou stran zaručuje dlouhou životnost produktu a umožňuje vlastníkovi komerční využití produktu - pronájem atrakce, zapůjčení atrakce nebo její převázku pro veřejnosť. 

​Používá se v případě potřeby na konstrukce větších nafukovacích stanů a jiných maxi nafukovadel. Vyrabí se pod různými obchodními názvami jako Polymat, Endutex, Polyfor a j.

Naše společnost dodáva všechny atrakce pod značkou REATEK EUROPE s certifikátem EN -14960. Jestli jste provozovatelem atrakce nebo pronajímatel, musíte mít podle platných předpisů k atrakci certifikát EN-14960 a taky musíte umět prokázat, že se skutečně jedná o atrakci dané značky, ke které se certifikát vztahuje - podle označení produktu na výrobním štítku.

OBJEDNEJTE SI SVŮJ PRODUKT JĚTŠTĚ DNES!

Naše produkty dodáváme do 15-18 pracovních dní a doručujeme v rámci ČR do 24 hodin. Garantované a ověřené.

ZÁRUKA A KVALITA

Objednejte si produkty Reatek a kromě kvalitního značkového produktu s certifikátem dostanete ještě i 36 měsíční záruku.

PROHLÉDNĚTE SI KATALOG PRODUKTŮ

Jako jediná společnost na trhu máme ceník i katalog produktů online, ale také v .pdf katalozích.​

VYŽÁDEJTE SI KALKULACI

Našli jste si konkrétní produkt a chcete si ho dát upravit a objednat? Vyžádejte si nezávaznou kalkulaci a my Vám flexibilně zašleme potřebné informace.

bottom of page