top of page

PRÉMIOVÉ OUTDOOR REKLAMY, KTERÉ POSUNOU VÁŠ BYZNYS VPŘED!

Dodáváme a vyrábíme na zakázku nafukovací atrakce i reklamy vyráběny s DIN certifikovaných materiálů, které kompletně splňují EN-14960 bezpečnostní normu povinnou pro všechny komerčně provozované atrakce - už do 15 pracovních dnů.​

Naše atrakce přinášejí radost, zábavu a zážitek, který sa stane úspěchem vašeho podnikání!

Vyberte si ze široké nabídky nafukovacích reklam, jako jsou stany, oblouky, brány, balóny, totemy, airdancery a nafukovací repliky od výmyslu světa.

  • KVALITA a originalita - záruka nejlepší ceny atrakcí

  • RYCHLÝ záruční i pozáruční servis

  • RYCHLÁ dodací lhůta 15 - 18 pracovních dní

  • ZÁRUKA na vybrané produkty až 36 měsíců

 

Pomáháme podnikatelům, který se rozhodli pro úspěch:

  • WOW efekt: vyrábíme nafukovací reklamy, které dělají dojem a získají pozornost, 3D poutače které jsou velikostí a barevností originální reklamou a vizitkou, která vás zvýrazní a odliší.

  • PRÉMOVÉ MATERIÁLY: trvanlivé a odolné výrobní materiály pro dlouhou životnost nafukovací reklamy. Dvojité šití zátěžových spojů, výztuhy opěrných bodů, spolehlivé kotvící prvky, kompletní příslušenství či výměnné reklamní plochy jsou našim štandardom.Hoci je reklamní nafukovací poutač v podnikání rentabilní investicí, každý chce dostat to za co zaplatil. Proč riskovat s levnými řešeními, které snižují kvalitu materiálu a zpracování?

  • PŘÍSLUŠENSTVÍ: důležitou součástí a u nás samozřejmostí je digitální potisk reklamy, zpracování 3D vyzualizácie a předání kompletní reklamy včetně příslušenství na provoz. Žádné skryté příplatky.

  • ZKUŠENOSTI A REFERENCE jsou podstatným ukazatelem při výběru dodavatele nafukovací reklamy. Tým naší společnosti vytvářejí odborníci přes výrobu, design a technickou revizi, přičemž někteří z našich pracovníků mají již téměř 30 let zkušeností v tomto průmyslu. V průběhu let jsme spolupracovali s nespočtem společností, od malých podnikatelů přes velké společnosti, značky, eventové a reklamní agentury, obchodní centra, politické hnutí, města, obce či občanská sdružení. Na základě těchto zkušeností víme co je třeba při navrhování a výroby nafukovací reklamy, která bude trvalá a bude úspěšně sloužit našim zákazníkům. Také vám umíme poradit a zodpovědět praktické otázky.

  • SERVIS, PORADENSTVÍ A ÚDRŽBA, související servis a údržba nafukovací reklamy je stejně důležitá služba, která se váže k prodeji reklamního poutače. Naše reklamy jsou nejen jednoduché na manipulaci ale i nenáročné na údržbu. Koupí naší reklamy kromě záruky a garance funkčnosti získáváte bezplatný záruční servis, poradenství a pozáruční servis. Naše servisní oddělení, dílna nebo servisní technik je na základě dohody k dispozici již do 24 hod. Opravujeme výhradně nafukovadla značky REATEK®. Neopravuje výrobky jiných, nekvalitních výrobců.

OBJEDNEJTE SI SVŮJ PRODUKT JĚTŠTĚ DNES!

Naše produkty dodáváme do 15-18 pracovních dní a doručujeme v rámci ČR do 24 hodin. Garantované a ověřené.

ZÁRUKA A KVALITA

Objednejte si produkty Reatek a kromě kvalitního značkového produktu s certifikátem dostanete ještě i 36 měsíční záruku.

OBJEDNAT PRODUKTY

PROHLÉDNĚTE SI KATALOG PRODUKTŮ

Jako jediná společnost na trhu máme ceník i katalog produktů online, ale také v .pdf katalozích.​

VYŽÁDEJTE SI KALKULACI

Našli jste si konkrétní produkt a chcete si ho dát upravit a objednat? Vyžádejte si nezávaznou kalkulaci a my Vám flexibilně zašleme potřebné informace.

VYŽÁDAT INFORMACE
bottom of page