top of page

INTERIÉROVÉ

HŘIŠTĚ

Jsme ověřený a spolehlivý dodavatel značkových interiérových dětských hřišť.


Spolehlivé a rychlé řešení dětských koutků, které ke Vám přilákají rodiny s dětmi. Dětské hřiště do Vašeho provozu můžete mít již do 2-3 týdnů.

 

Zrealizovali jsme již téměř 200 projektů hřišť v SR a ČR od roku 2010, které svým designem, tematickým zpracováním výrazně přispívají ke zvyšování úspěšnosti provozu, zvyšování popularity mezi rodinami s dětmi a ke zvyšování návštěvnosti provozů až o 20%.

 

Jako jediná společnost na trhu nabízíme k nahlédnutí ceny více než 300 produktů na našem online katalogu: zobrazené ceny jsou základní, které nezahrnují: slevu - dopravu - montáž.

 

Naše interiérové ​​hřiště jsou spolehlivou volbou pro vedení a majitelů, kteří pochopili, že mít ve svých prostorách interiérové ​​hřiště je nezbytností k přilákání rodin s dětmi.

 

Realizujeme hřiště, které přinášejí nové obchodní příležitosti, zvyšuje prodejní výsledky i obchodní potenciál pro naše klienty, kterými obvykle jsou:

 

1.majitelé, provozovatelé kavárny, cukrárny, pizzerie, kteří budují úspěšnou a prosperující provoz, jsou rozhodnuti pro rentabilní investici, která jim přinese zvýšený obrat, více zákazníků, opakované návštěvy zákazníků a zákazníci se zdrží déle čímž vzrůstá prodejní příležitost.

 

2. Majitelé restaurace a fast foodů, kteří chce získat konkurenční výhodu a být první volbou dětí a rodičů, navýšit si obrat ziskovost, dostupným řešením a stát se ve městě oblíbenou provozem.

3. Vedení obchodního centra, které chce konkurenční náskok, aby si rodiny volili je jako první volbu pro trávení volného času, navýšila se dlouhodobě návštěvnost, vzrostla obchodní efektivita přičemž budoval dlouhodobý vztah se zákazníkem a oblíbenost obchodního centra.

 

4. Majitelé, provozovatelé hotelů a penzionů, kteří hledají dostupné celoroční řešení, které přivedení hostí přímo ke nim, stoupne obsazenost hotelu, penzionu, zvýší se obrat, vytvoří se rodinná atmosféra, která povede k opakovaným návštěvám a vzroste oblíbenost, reference a doporučení na sociálních sítích.

bottom of page