top of page

NAFUKOVACÍ

ATRAKCE

PRÉMIOVÉ ATRAKCE, které posunou VÁŠ BYZNYS VPŘED!


Dodáváme a vyrábíme na zakázku nafukovací atrakce i reklamy vyráběny s DIN certifikovaných materiálů, které kompletně splňují EN-14960 bezpečnostní normu povinnou pro všechny komerčně provozované atrakce - už do 15 pracovních dnů.

 

Naše atrakce přinášejí radost, zábavu a zážitek, který se stane úspěchem vašeho podnikání!

 

Vyberte si ze široké nabídky nafukovacích atrakcí, zábavních atrakcí, sportovních atrakcí, atrakcí pro děti i dospělé:

1. KVALITA a originalita - záruka nejlepší ceny nafukovacích atrakcí i reklam

2. RYCHLÝ záruční i pozáruční servis atrakcí a reklam pro všechny naše zákazníky

3. RYCHLÁ dodací lhůta 15 - 18 pracovních dnů na většinu nafukovacích atrakcí

4. ZÁRUKU na vybrané produkty až 36 měsíců nabízíme jako jediný ve Střední Evropě

 

Každá jedna nabízena nafukovací atrakce vyrobena z kvalitního, DIN certifikovaného materiálu 0,55 mm PVC D-Tex PLATO, s vysokou nátrhovou pevností 2100N / 5cm, hustotou 610 g / m2 a odolností vůči teplotám od -30 ° C do + 70 ° C.

 

D-Tex Plato = profesionální PES materiál s dvojitým PVC zátěrem z obou stran zaručuje dlouhou životnost produktu a umožňuje vlastníkovi komerční využití produktu - pronájem atrakce, zapůjčení atrakce nebo její provoz pro veřejnost.

Používá se v případě potřeby na konstrukce větších nafukovacích stanů a jiných maxi nafukovadel. Vyrábí se pod různými obchodními názvy jako Polymat, Endutex, Polyfor aj.

 

 

 

Naše společnost dodává všechny atrakce pod značkou REATEK EUROPE s certifikátem EN -14960. Pokud jste provozovatelem atrakce nebo pronajímatel, musíte mít podle platných předpisů k atrakci certifikát EN-14960 a také musíte vědět prokázat, že se skutečně jedná o atrakci dané značky, ke kt.sa certifikát vztahuje - podle označení produktu na výrobním štítku.

bottom of page