To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom

Nafukovací XXL balóny REATEK - moderní design a kvalitní zpracování, které zvýrazní vaší značku

Nafukovací balony se vyrábějí z lehkého PVC 0,18mm materiálu

Reklamní nafukovací balóny / reklamní vzducholodě jsou vhodné k plnění heliem pro účely létající, vznášející se reklamy, nebo na běžné plnění vzduchem. Reklamní balóny jsou vzduchotěsné a nepromokavé. Standardní tvary reklamních balónů jsou koule - klasický kulatý tvar, design horkovzdušný balón - tvar žárovka a tvar vzducholoď - Zepelin.

  • Heliové balóny a vzducholodě dodáváme v různých velikostech od min.2m průměru

  • Barevné provedení je volitelné, zákazník si může vybrat z více než 25 barev materiálu

  • Héliové balóny se řadí do kategorie příležitostné reklamy na krátkodobé využití např. na výstavě, veletrhu, krátkodobých promo akcích, na festivalech a jiných 1-3 denních akcích

  • Cena reklamního balónu nezahrnuje cenu hélia, aktuální ceník hélia se ověřuje u firem LindeGas nebo MESSER.

 

UPOZORNĚNÍ: minimální odběr na heliové nafukovadla je 2ks téhož produktu, odběr 1ks není možný. Vyrábíme pouze klasické tvary = tvar koule nebo tvar vzducholodě, žádné speciální tvary nedodáváme. Heliové nafukovadla začínají od ceny 590,00 EUR bez DPH / 1ks.

Zkušenosti, reference a spolupráce s obchodními partnery mezi, které patří: malé i střední firmy, výrobní společnosti, podnikatelé, eventové agentury, pronajímatelé, reklamní agentury, penziony, hotely, rekreační zařízení, sportovní areály, kavárny, obchodní centra, obce, města, politické strany, hnutí, centra volného času a občanská sdružení nám umožnily naše nafukovací pneumatické poutače zdokonalit a design tak, aby zvládly intenzivní využívání, sloužily zákazníkům dlouhodobě a pomáhaly jim v úspěšném naplňují marketingových cílů.