top of page

Nafukovací XXL balóny REATEK - moderní design a kvalitní zpracování, které zvýrazní vaší značku

Nafukovací balony se vyrábějí z lehkého PVC 0,18mm materiálu

Reklamní nafukovací balóny / reklamní vzducholodě jsou vhodné k plnění heliem pro účely létající, vznášející se reklamy, nebo na běžné plnění vzduchem. Reklamní balóny jsou vzduchotěsné a nepromokavé. Standardní tvary reklamních balónů jsou koule - klasický kulatý tvar, design horkovzdušný balón - tvar žárovka a tvar vzducholoď - Zepelin.

  • Heliové balóny a vzducholodě dodáváme v různých velikostech od min.2m průměru

  • Barevné provedení je volitelné, zákazník si může vybrat z více než 25 barev materiálu

  • Héliové balóny se řadí do kategorie příležitostné reklamy na krátkodobé využití např. na výstavě, veletrhu, krátkodobých promo akcích, na festivalech a jiných 1-3 denních akcích

  • Cena reklamního balónu nezahrnuje cenu hélia, aktuální ceník hélia se ověřuje u firem LindeGas nebo MESSER.

 

UPOZORNĚNÍ: minimální odběr na heliové nafukovadla je 2ks téhož produktu, odběr 1ks není možný. Vyrábíme pouze klasické tvary = tvar koule nebo tvar vzducholodě, žádné speciální tvary nedodáváme. Heliové nafukovadla začínají od ceny 590,00 EUR bez DPH / 1ks.

Zkušenosti, reference a spolupráce s obchodními partnery mezi, které patří: malé i střední firmy, výrobní společnosti, podnikatelé, eventové agentury, pronajímatelé, reklamní agentury, penziony, hotely, rekreační zařízení, sportovní areály, kavárny, obchodní centra, obce, města, politické strany, hnutí, centra volného času a občanská sdružení nám umožnily naše nafukovací pneumatické poutače zdokonalit a design tak, aby zvládly intenzivní využívání, sloužily zákazníkům dlouhodobě a pomáhaly jim v úspěšném naplňují marketingových cílů.

bottom of page