top of page

Nafukovací sportovní atrakce REATEK - moderní design a kvalitní zpracování, které Vám přinese úspěch

Hledáte jedinečné nafukovací sportovní atrakce s unikátním designem - ať už pro svůj hotel, penzion, svou firmu / společnost nebo svého klienta? Otevíráte dětské centrum nebo dětskou hernu? Nebo prostě hledáte způsob, jak se odlišit od konkurence na trhu v pronájmech atrakcí? Tak jste na správném místě!

Kontaktujte náš tým a my Vám vytvoříme design pro nafukovací sportovní atrakce a překážkové dráhy přesně podle Vaší představy - podle vámi zadaných kritérií Vám vyrobíme 3D design, střih a nakonec i hotový produkt - s Vašimi barvami, logy, nápisy a reklamou.

Rychlé dodání do 15-20 pracovních dnů is odsouhlasením 3D vizuálů je u nás samozřejmostí.

  • Už od 2008 naše značka REATEK, zajišťuje pro své zákazníky zakázkovou výrobu, prodej, pronájem a servis profesionálních nafukovacích sportovních atrakcí podle normy EN-14960

  • Kreativní a funkční designy - kvalitní materiál s mimořádnou pevností - zdravotní nezávadností - testem nehořlavosti a UV odolností

  • Vysoké standardy výroby a rychlý servis - to vše je zárukou 100% kvality nafukovacích atrakcí dodávaných našim zákazníkům.

  • K atrakcím je dodáván pouze značkový anglický fukar od GIBBONS Fans vyrobený v Anglii

  • Od nás dostanete nafukovací atrakci, která je zárukou úspěchu na každé akci - ať už firemní akci, obecní akci, nebo vaší párty. 

 

Na trhu je dnes množství nafukovacích atrakcí, ale jen malé procento z nich se nějak výrazněji odlišuje. Proto neváhejte a kontaktujte nás - my Vám dodáme přesně to, co hledáte - ve Vašem stanoveném rozpočtu.

bottom of page